Kosmetyczka Andrychów - Aneta Najbor


Jestem kosmetyczką i pracuję w zawodzie od 1999 roku, a od 2008 roku prowadzę własny gabinet kosmetyczny Atena w Roczynach. Nasz salon kosmetyczny oferuje specjalne programy pielęgnacyjne skóry z zakresu: kosmetyka - medycyna estetyczna, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, manicure i pedicure, makijaż permanentny brwi, przedłużanie rzęs, mezoterapia bezigłowa oraz z zakresu: laseroterapia - depilacja laserowa, laserowe zamykanie naczyń krwionośnych, modelowanie sylwetki oraz inne zabiegi wykonywane laserem.

Wszystkie, które oferuje nasz gabinet kosmetyczny wykonywane są w miłej i kameralnej atmosferze. Najważniejsza dla Nas jest jakość i skuteczność wykonywanych usług oraz bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego nasz Gabinet Kosmetyczny Atena w Andrychowie pracuje na selektywnych kosmetykach indywidualnie dobranych do potrzeb skóry klienta. Posiadamy specjalistyczny sprzęt renomowanych firm.

Moją pasją jest pomagać kobietom zachować urodę do późnych lat swojego życia. Jednak ładny wygląd nierozerwalnie związany jest ze zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną. Dlatego od początku mojej pracy zawodowej pogłębiam wiedzę w zakresie żywienia człowieka. W 2017 roku skończyłam studia dietetyczne pierwszego stopnia i nadal uczestniczę w wielu szkoleniach z tej dziedziny. Staram się nauczać właściwej pielęgnacji domowej, doradzać przy zakupie kosmetyków, a także edukować w zakresie odpowiedniego żywienia. Wszystko, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, czyli zdrową, promienną skórę oraz zgrabną sylwetkę.

Pracuję na selektywnych kosmetykach indywidualnie dobranych do potrzeb skóry oraz posiadam specjalistyczny sprzęt renomowanych firm, ponieważ najważniejsze jest dla mnie Państwa bezpieczeństwo, jakość i skuteczność usług. Regularnie uczestniczę w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach doszkalających, co powoduje ciągłe poszerzanie oferty.

Współpracuję ze specjalistami od laseroterapii panią Żanetą Mruzek i panią Sabiną Galda- Borecką oraz lekarzem medycyny estetycznej panią dr Katarzyną Bik. Moim celem jest, aby wszystkie kobiety wyglądały pięknie, znajdowały czas i przede wszystkim ochotę na dbanie o swoje ciało. Mam na myśli nie tylko pielęgnację kosmetyczną, ale głównie spożywanie zbilansowanych pod względem wartości odżywczych posiłków i aktywność fizyczną. 

Mam nadzieję, że w niedługim czasie wszystkie kobiety będą mogły cieszyć się piękną cerą, zadbanymi dłońmi , zgrabną figurą oraz ogromną energią wewnętrzną.